Wsparcie kosztownego leczenia przewlekłej i nieuleczalnej choroby Crohna, które powoduje zubożenie rodziny długotrwałymi wysokimi kosztami leczenia - Strona Adasia chorego na Leśniowskiego Crohna (Morbus Crohn, CD, ChL-C, NZJ)

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wsparcie kosztownego leczenia przewlekłej i nieuleczalnej choroby Crohna, które powoduje zubożenie rodziny długotrwałymi wysokimi kosztami leczenia

Szybki Start


   

Jak odpisać 1 procent podatku na leczenie Adasia - 1% na OPP subkonto ZUCH (1procent.html)


Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
(zarejestrowana Organizacja Pożytku Publicznego) gwarantuje, iż pieniążki przekazane przez Państwa są wydatkowane zgodnie z przeznaczeniem.

Dowiedz się więcej o chorobie Leśniowskiego-Crohna, CD, NZJ, Morbus Crohn (http://nzjelita.strefa.pl/)


Jeżeli Państwo sami nie zadecydujecie o losie własnych pieniędzy to Urząd Skarbowy zrobi to za Was, przekazując pieniążki na cel nie zawsze akceptowany.

            

Można też pomóc Adasiowi w inny sposób.
Wystarczy skopiować poniższy kod i wkleić go na swoją stronę WWW, Blog lub Forum.Jeżeli masz pytania
Napisz do nas w sprawie choroby Leśniowskiego-Crohna, darowizny, 1 procenta z podatku dla OPP na leczenie Adasia subkonto ZUCH
Przekazanie 1% podatku będącym w potrzebie to cudowna okazja do okazania szczodrości bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.


Wystarczy poświęcić odrobinę czasu na wypełnienie jeszcze jednej rubryki formularza PIT.

Warto skorzystać z formy samodzielnej decyzji gdyż, jeśli Państwo sami nie przekażecie 1% na szczytny cel, to decyzję za Was podejmie Urząd Skarbowy.

Przekazanie 1 procenta podatku, którą Państwo zadeklarujecie w swoim PIT wskazując:
KRS:   
0000050135
z dopiskiem celowej formuły podatkowej:   
ZUCH

zostanie przeznaczone na pokrycie kosztów drogiego leczenia Adama Harbicha - cierpiącego na chorobę Leśniowskiego Crohna (szczegóły sposobu rozliczenia w linku poniżej w ramce).

Proszę pamiętajcie. W ten sposób można za jednym razem samemu zadecydować o losie, choć części swojego podatku oraz dokonać wspaniałego uczynku.
Tak czy inaczej nic Państwo nie tracicie, a poświęcając Swój cenny czas na wykonanie tych prostych czynności wspomożecie leczenie Adasia.


Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
(zarejestrowana Organizacja Pożytku Publicznego) i nasz Adam liczymy na Waszą wspaniałomyślność i cenny 1 procent podatku.

DolFROZ jest gwarantem, iż darowizny są wykorzystywane wyłącznie na zadeklarowany cel.

Z góry dziękujemy za wszystkie działania, które Państwo podejmiecie dla poprawy sytuacji chorych na Leśniowskiego-Crohna,
w tym naszego „ZUCHA” Adasia.


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego